среда, 19 июля 2017 г.

Відкривайте для себе чудові книжкові острова! Подорожуйте і відпочивайте з книгою!

виставка-порада «Книга до відпустки»


З 1 липня по 27 серпня на абонементі бібліотеки для широкого кола читачів працює виставка-порада «Книга до відпустки». Бібліотека пропонує відпочити з цікавими сюжетами книг сучасних авторів.
На виставці представлені романи із захоплюючими детективними пригодами: «Піти не можна залишитися» Т. Гармаш-Роффе, «Любовница двух мужей» М. Жукова – Гладкова, «Дар или проклятие» Є. Горської, «В свободном падении» А. та С. Літвінових, «Призрак в кривом зеркале» О. Міхалкової.
Любите погарячіше? Тоді відкрийте для себе бойові бестселери: «Сейф» В. Колычева, «Крот против оборотня» С. Зверева, «Умереть чтобы жить» М. Крамер, «Провокація грішника» В. Шитова.
Всі ми, жінки, трохи авантюристки, і в нашій душі завжди знайдеться місце для витівок і інтриг. Саме час відкрити книги: «Отдых не для слабонервных» Н. Олександрової, «Ігри велелюбних фей» Д. Калініної, «Чумовая дамочка» Т. Полякової. Вас здивують і порадують героїні нової книги Є. Вільмонт «Фіг нам, красивим дамам!». Ну а якщо хочете поговорити про любов - відкрийте «Тихая гавань» Н. Спаркса, «Дикарка Жасмин», «Скай О’Малли» Б. Смолл, «Исцеление любовью» Є.Васиної.

Композиція виставки буде поповнюватися і змінюватися. Відкривайте для себе чудові книжкові острова! Подорожуйте і відпочивайте з книгою!

Комментариев нет:

Отправить комментарий