5 травня 2018 р.

День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та до Дня пам’яті та примирення


книжкова виставка «Макової долі  дорога»

До Дня перемоги  над нацизмом у Другій Світовій війні та до Дня пам’яті та примирення  у бібліотеці – філії була презентована тематична книжкова виставка «Макової долі  дорога», для широкого кола відвідувачів, та читачів бібліотеки. Мета виставки – ознайомити читачів з творами на тему Великої Вітчизняної війни, зацікавити новими виданнями та маловідомими документами очевидців тих страшних часів.
Україна розпочала нову традицію вшанування 
8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Символом вшанування – є червоний мак, як кривавий слід від кулі. Гасло: «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.» Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на експозиції, допомагали більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів. В цьому році бібліотекарі провели пошуково – дослідницьку роботу серед мешканців в результаті якої був зібраний матеріал про спогади учасників тих подій, але найбільш вразила розповідь   учасника подій німецького гетто, який протягом німецької окупації спасав  єврейську родину. Стаття з інтерв’ю була надрукована в місцевій газеті «Новий шлях».
Цей день водночас і щасливий і сумний гуртує представників усіх поколінь в їх прагненні віддати довічну шану і повагу захиснику Вітчизни.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар