18 травня 2018 р.

Родинне читання

книжкова  виставка «Книжкова торбина для всієї родини» 

Родина –– джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. А сімейне читання, яке передбачає духовне спілкування родини, виникнення і зміцнення духовних зв’язків між людьми має неповторний бібліотерапевтичний ефект.
Розвиваючи тему родинного читання,  на абонементі до Міжнародного дня сім’ї презентувалася книжкова  виставкі «Книжкова торбина для всієї родини». Мета виставки розкрити фонд бібліотеки, популяризувати родинне читання,  допомога в проведенні цікавого та насиченого дозвілля  Звичайно, сьогодні читацькі інтереси батьків і дітей не спів падають, тому наша виставка не випадково має форму букмарклета (букмарклет (англ. bookmarklet; bookmark — «закладка» и applet — «апплет») — небольшая JavaScript-программа, оформленная как javascript: URL и сохраняемая как браузерная закладка), де кожен член родини може взяти з полиці книжку за власним смаком.
У розділі «Читаємо онукам» презентуються книжки, здатні подарувати сім’ям, де є діти шкільного віку,  години цікавого і змістовного дозвілля, наприклад «Самое интересное о космосе», «Самое интересное о животных», які можуть зацікавити як дітей, так і батьків. Книги з відділу педагогіки  надають мудрі та корисні поради батькам у найскладніших питаннях і проблемах виховання дитини.
У розділі «Активне довголіття» представлена художня література  для читачів старшої вікової групи.  Книги  несуть в собі поради щодо покращення здоров'я та боротьби з хворобами.
Розділ «Поради господарочкам» містить в собі книги з відділу кулінарії та рукоділля.
У розділі «Душу зміцнює добро» представлена література морально етичного характеру для всієї родини. Це історична література, художня література, християнська література.
Хазяйновитим господарям стане корисним розділ «У соду та на городі», який пропонує практичні поради по догляду за садом, городом та утриманню домашніх тварин.  

Бібліотекарі сподіваються, що спілкування з книгами стане звичним, і, що найважливіше, приємним та улюбленим заняттям для кожної родини. Відродимо традиції  сімейного читання разом!
Немає коментарів:

Опублікувати коментар