15 листопада 2018 р.

майстер-клас «Друге життя старої книги»


  14 листопада в бібліотеці за підтримки Українського культурного фонду в рамках впровадження проекту «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля», для вихованців кімнати школяра відбувся  майстер-клас «Друге життя старої книги», це цікавий виріб для дітей 6-9 років. Такого їжачка можно було  зробити своїми руками зі старих журналів або книг. Технологія нехитра. Потрібно тільки складати сторінки досить простим способом. Найбільша складність для малюків - в цій виробці полягає в тому, що операцію потрібно повторювати знову і знову, багато разів підряд.
    На жаль для дітей, грати з таким виробом незручно, так що це річ суто декоративна. Крім чисто художніх цілей виріб має і практичне використання. Будь хто може помістити їжачка на письмовому столі і вкладати між «колючок» записки-нагадування.
    Ми використовували в якості матеріалу старі книги. «Буковки» роблять його спинку сіро-білої, як ніби у нашого паперового героя виросли справжні колючки. З паперу було намальовані глазки та носик їжачкам. 


Але, можливо, з малюками не варто робити іграшки зі старих книжок. 
Адже ми постійно закликаємо їх відноситися до будь-якій книзі дбайливо і шанобливо.


PS. Ми робили вироби чисто зі старих, потріпаних, не пригодних для читання  книг!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар