Про бібліотеку

       Бібліотека працює як центр  

читання та спілкування.


герб смт. Новодонецька


Новодонецьке — селище міського типу Донецької області, підпорядковане Добропіллю. Бібліотека в невеликих селищах завжди була і буде культурно-просвітницьким і виховним центром, лідером інформаційного забезпечення населення.            Як інформаційний центр бібліотека ще не реалізувала свій потенціал, хоча читач як і в місті, так і у нас  хоче швидко і якісно отримувати інформаційні послуги. Як і тридцять, сорок років тому до бібліотеки йдуть школярі, щоб знайти необхідний матеріал для підготовки до  уроку; для доповнення теми, яка зацікавила; за творами улюбленого письменника або просто за книгою для "душі". За аналогією зі звичним виразом «читач прийшов до бібліотеки» цей етап її розвитку можна виразити сучасними словами "бібліотека" прийшла "до читача". Але ми добре розуміємо, що на формування свідомості сучасного покоління неабиякий вплив мають не тільки книги, а й різноманітні засоби масової інформації та магічний світ вседоступного Інтернету, який часто порівнюють з неосяжним океаном — кількість його ресурсів становить вже понад мільярд, і це є набагато більше, ніж фонди сотень найбільших бібліотек світу разом.

 Бібліотека сьогодні є саме тим місцем, де  дорослим та дітям забезпечується широкий доступ до всесвітніх скарбів — книг, інформації та знань.Книжковий фонд бібліотеки складає – 17514 прим.
Кількість користувачів – 1600 осіб
Кількість відвідувань – 7000
Книговидача –28914 прим.

Режим роботи:

Середа – неділя  з 8.00 до 17.00

вихідний: понеділок – вівторок.
Остання п'ятниця місяця санітарний день. 2 коментарі:

  1. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як зв'язатися із бібліотекою по електронній пошті? Питання краєзнавчого характеру. pabel30.04.1980@gmail.com

    ВідповістиВидалити
  2. Доброго дня! наша єлектронна адресе nbiblio37@gmail.com

    ВідповістиВидалити